Blog

Parapety

Parapety zewnętrzne - na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Zastosowanie odpowiednich parapetów zewnętrznych wzbogaca pod kątem estetycznym wygląd elewacji. Najczęściej dobiera się je w taki sposób, aby współgrały z innymi elementami, a mianowicie: cokołami, pokryciem dachu, materiałem zastosowanym

Czytaj więcej

Drzwi i wypełnieia

W jakim kierunku powinny otwierać się drzwi?

W jakim kierunku powinny otwierać się drzwi? Każda osoba urządzająca swoje mieszkanie musiała dokonać podstawowej decyzji przy wyborze nowych wypełnień drzwiowych, mianowicie – w jaką stronę mają się one otwierać. Odpowiedź wydaje się

Czytaj więcej

Design

Panele XLA - sam zostań projektantem w swoim domu.

Panele XLA – sam zostań projektantem w swoim domu. Jeżeli chcesz stworzyć jedyne i niepowtarzalne wnętrze wykaż się kreatywnością. Nie potrzebujesz projektanta by odmienić swój dom, czy swoje miejsce pracy. Panele XLA sprawdzają się

Czytaj więcej

Parapety

Klienci są dziś bardzo wymagający, dlatego też Nasza Firma wychodząc naprzeciw oferuje parapety wewnętrzne i zewnętrzne najwyższej jakości.

Dobór asortymentu w naszych katalogach budujemy na podstawie doświadczenia naszego zespołu, nowych trendach w budownictwie, nie zapominając o najważniejszym, czyli o opiniach i recenzjach naszych klientów. Pozwoliło nam to na zbudowanie solidnej marki zarówno na rynku polskim, ale także ma duży udział w rynkach europejskich

Posiadamy własny transport, co pozwala nam na dostarczenie towaru na całą Polskę. Jesteśmy rozpoznawalni i cieszymy się zaufaniem swoich stałych klientów w Niemczech, Francji, Czechach, Słowacji, a także Wielkiej Brytanii, Irlandii, Norwegii, oraz Belgii i Holandii.

Poza szeroką ofertą, wielobranżowością naszej firmy, wyróżnia nas na rynku wysoka elastyczność i otwartość na realizację nietypowych zleceń na indywidualne zamówienie.

Więcej o naszych produktach  (więcej…)

Drzwi

Budując wizerunek domu głównym elementem estetycznym i wizualnym są drzwi nie tylko zewnętrzne, ale i również wewnętrzne. Jako producent i dystrybutor posiadamy w swojej ofercie produkty charakteryzujące się wysoka jakością, oryginalnością oraz estetyką. Kupując u nas drzwi wybierają Państwo produkty wykonane z wyselekcjonowanych materiałów, co sprawia ze drzwi są fantastyczne nie tylko pod względem wizualnym jak i również jakościowym. U nas sam skomponujesz drzwi dla Twojego domu i dobierzesz drzwi na lata.


(więcej…)

Wypełnienia drzwiowe

Podstawą naszej działalności od początku istnienia firmy jest produkcja wypełnień drzwiowych oraz drzwi. Oferta działu wypełnień skierowana jest głównie do firm, dlatego w tym celu przygotowaliśmy dla Państwa specjalną propozycję współpracy opartą o rabaty, dostosowaną do potrzeb wymagającego rynku.

W tak wysoko konkurencyjnej branży wyróżnia nas indywidualne wzornictwo. Po za szerokim wachlarzem dizajnerskich propozycji i inspiracji jakie znajdziecie w naszych katalogach oraz na naszych stronach internetowych, projektujemy i wykonujemy indywidualne wzory wypełnień najbardziej wymagających klientów.

W naszej ofercie znajdą Państwo panele jednostronnie, dwustronnie nakładkowe oraz wsadowe z ALUMINIUM i HPL do wszystkich rodzajów drzwi, także drewnianych. Opracowaliśmy własny SYSTEM KRATEX do drzwi aluminiowych z panelem dekoracyjnym obustronnie nakładkowym z ukrytymi zawiasami. Do produkcji stosujemy wysokiej klasy produkty z aluminium, HPL, PVC, szkła i stali nierdzewnej. Budujemy drzwi odpowiadające kolorystyce drewnopodobnej, malowane w kolorach strukturalnych oraz dowolnej barwie z palety RAL. Oferta obejmuje produkty dostosowane do wszystkich stylów architektonicznych. (więcej…)

Design

Nowością w naszej działalności jest aranżacja wnętrz. Efektywnie wykorzystana przestrzeń pozwoli na swobodę i uczucie spełnienia. Dzięki nieustannej pracy nad powiększaniem naszej oferty oraz regularnej analizie trendów energicznie zmieniającego się rynku, wprowadziliśmy nowe usługi w zakresie aranżacji. Od stycznia 2016 roku dbamy o pełen zakres obsługi również klientów detalicznych. Zaprojektujemy wnętrze Twojego domu kompleksowo i z pomysłem, od  sypialni, po kuchnię, łazienkę, czy pokój dziecięcy. Wyposażymy Twoje biuro, restauracje, pomożemy w aranżacji każdej przestrzeni.

Wszystko znajdziesz  w jednym miejscu. Proponujemy i gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie:

✔ zrobienia pomiaru wnętrz lub przestrzeni biurowej
✔ przygotowania indywidualnego projektu aranżacji wnętrza
✔ bezpiecznego transportu
✔ sprawnego montażu
✔ 5-letniej GWARANCJI

(więcej…)

Sklep

Przejdź do:

Zakupy przez Internet jeszcze nigdy nie były tak proste. Zrób zakupy nie wychodząc z domu.
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń. Jesteśmy dla Ciebie online 24h.

KATALOG KRATEXWYPEŁNIENIA DRZWIOWEDRZWI ALUMINIOWE

Współpracujemy z