Nowością w naszej działalności jest aranżacja wnętrz. Efektywnie wykorzystana przestrzeń pozwoli na swobodę i uczucie spełnienia. Dzięki nieustannej pracy nad powiększaniem naszej oferty oraz regularnej analizie trendów energicznie zmieniającego się rynku, wprowadziliśmy nowe usługi w zakresie aranżacji. Od stycznia 2016 roku dbamy o pełen zakres obsługi również klientów detalicznych. Zaprojektujemy wnętrze Twojego domu kompleksowo i z pomysłem, od  sypialni, po kuchnię, łazienkę, czy pokój dziecięcy. Wyposażymy Twoje biuro, restauracje, pomożemy w aranżacji każdej przestrzeni.

Wszystko znajdziesz  w jednym miejscu. Proponujemy i gwarantujemy kompleksową obsługę w zakresie:

✔ zrobienia pomiaru wnętrz lub przestrzeni biurowej
✔ przygotowania indywidualnego projektu aranżacji wnętrza
✔ bezpiecznego transportu
✔ sprawnego montażu
✔ 5-letniej GWARANCJI

Wyznaczając trendy i narzucając sobie wysokie wymagania, stawiamy na kreatywny, a jednocześnie ergonomiczny design, indywidualnie dostosowany do Państwa potrzeb. Ważne są szczegóły, dlatego nasz zespół przygotuje dla Państwa w indywidualnym projekcie nie tylko pomysł na aranżację wnętrza z meblami. Zadbamy również o Państwa pomieszczenia dostosowując do nich odpowiednie drzwi, okna, czy parapety. Ostatnim elementem do zaplanowała jest przemyślanie dobrane oświetlenie LED istotnie ważne w pracy biurowej. Działamy sprawnie i kompleksowo zachowując przepisy BHP.

W naszej ofercie poza usługą kompleksowej obsługi, jako jedyni na lokalnym rynku posiadamy dla Państwa oryginalne i gotowe rozwiązania, które ożywią oraz wyróżnią codzienną przestrzeń. Umieść w pokoju:

  • tablice dekoracyjne z motywami paneli dziecięcych w samochody, balony, postacie z bajek z rozróżnieniem dla chłopców i dziewczynek,
  • wybierz wezgłowia do łóżek dziecięcych w odpowiednim rozmiarze i kolorach,
  • wykorzystaj panele dekoracyjne z motywami dziecięcymi, które jako półprodukty idealnie nadają się do tworzenia oryginalnych frontów szaf, szafek nocnych, komód czy biurek – ich bogata paleta kolorów pozwoli dopasować meble do każdego wnętrza,
  • ochroń dziecko zabezpieczając kaloryfer kolorową maskownicą grzejnikową z motywem specjalnie dedykowanym najmłodszym, która dodatkowo idealnie dopełni dziecięcy pokój.

Jesteśmy pewni, że nasza oferta oraz nasz wyspecjalizowany zespół spełni Państwa największe wymagania. Pomożemy Ci dobrać zarówno meble, systemy montażowe, jak również kolory i rozmiary odpowiednie do Twojego wnętrza.

Zainspiruj się realizacjami i skontaktuj się z naszym projektantem:  Dział Design