Building the image of the house the main aesthetic and visual element is the door not only external, but also internal. As a producer and distributor, we offer products of high quality, originality and aesthetics. Buying from our doors you choose products made from selected materials, which makes the doors fantastic not only in terms of visual and qualitative. With us you will compose a door for your home and choose the door for years.


 • Drzwi zewnętrzne

  Głównym wizualnym elementem domu, a jednocześnie skuteczne zabezpieczenie przed włamaniem są drzwi zewnętrzne. Zajmujemy się produkcją tego rodzaju produktów korzystając jedynie z komponentów o najwyższej jakości, wytrzymałych, odpornych na uszkodzenia. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo produkty, takie jak:
  • drzwi zewnętrze z elementami szklanymi (okrągłymi okienkami, podłużnymi pasami, inoxami itp.), pokryte drewnopodobną folią PCV,
  • modele z wysokiej jakości blachy aluminiowej z wypełnieniem z pianki poliuretanowej gwarantującej szczelność i wytrzymałość-drzwi aluminiowe,
  • wersje techniczne – bez elementów dekoracyjnych, o prostym designie idealne zarówno do domów, jak i budynków gospodarczych i piwnic.
  Niektóre modele dostępne są dla Państwa od ręki – czekają w naszym magazynie. Większość dodatków jest jednak tworzona na specjalne zamówienie Klienta, dlatego czas oczekiwania na konkretny model może wynieść nawet do 21 dni.

 • Drzwi stalowe

  Przy wyborze drzwi zewnętrznych stalowych należy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Istotne są nie tylko walory estetyczne, ale także parametry techniczne. Produkty te powinny przede wszystkim chronić przed włamaniami, jak również przed wilgocią i niską temperaturą. Tylko najwyższej klasy produkty są w stanie spełnić najsurowsze kryteria dotyczące jakości i niezawodności. Doświadczenie oraz bogata wiedza firmy Kratex pozwoliła jej stworzyć ofertę doskonałą, w której znajdują się tylko najlepsze produkty.
  Proponujemy dla Państwa oferty kilku producentów drzwi zewnętrznych, którzy posiadają produkty o najwyższych parametrach w wielu interesujących wariantach. Posiadamy standardowe modele, jak też egzemplarze ze wzmocnioną konstrukcją i podwyższonymi właściwościami antywłamaniowymi. Proponujemy produkty odznaczające się najlepszym współczynnikiem przenikania ciepła. Wzbogaciliśmy asortyment także o produkty wykazujące właściwości przeciwpożarowe. Jednocześnie zadbaliśmy o możliwie największe zróżnicowanie estetyczne. Wprowadziliśmy do oferty produkty odznaczające się klasycznym, jak i nowoczesnym, wyglądem

 • Drzwi aluminiowe

  Jako producent drzwi aluminiowych dbamy o to, aby każdy z naszych produktów spełniał nowoczesne standardy produkcyjne oraz funkcjonalne. Wykorzystanie praktycznych rozwiązań oraz innowacyjnej technologii pozwoliło nam stworzyć drzwi z najwyższej półki, które z pewnością usatysfakcjonują Państwa swoimi parametrami i wszelkimi właściwościami. Oferujemy drzwi zewnętrzne aluminiowe jak i stalowe w różnych konfiguracjach kolorystycznych, o różnych rozmiarach i formach. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi o wiele łatwiej jest wybrać produkt idealnie dopasowany do stylu i przeznaczenia danego obiektu. Drzwi aluminiowe, które Państwu polecamy to produkty solidne i odporne na uszkodzenia oraz szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Warto więc zadbać o to, aby zaopatrzyć się w najlepsze dostępne na rynku materiały. Jako uznany producent gwarantujemy, że nasze konstrukcje spełnią wszelkie postawione przed nimi wymagania.

 • Drzwi wewnątrzklatkowe

  Bastion to seria drzwi wewnątrzlokalowych, dostosowana do potrzeb miłośników elegancji i minimalizmu, którzy pragną mieć dostęp do różnych wariantów kolorystycznych oklein. Wyróżnia się subtelnym, ale i niebanalnym wzornictwem, co jest widoczne w pięknym żłobieniu, biegnącym wzdłuż środkowej części drzwi. Dzięki dziewięciu nowoczesnym i estetycznym wariantom kolorystycznym okleiny, każdy inwestor znajdzie ten, który odpowiada jego gustom.
  Bastion to połączenie wysokiej estetyki wykonania oraz dużej odporności na uszkodzenia, co jest efektem zastosowania najlepszych komponentów i materiałów. Ramę skrzydła wykonano z drewna iglastego, jej wnętrze wypełnione zostało płytą wiórową, a okleinę stanowi frezowana płyta MDF, która dodatkowo została pokryta folią dekoracyjną o grubości 0,35 mm. Okleina nie jest łączona na krawędziach przylgi, co sprawia, że jest ona niemożliwa do zdarcia.

Equipment
The Wewnątrzklatkowe doors have two independent locks and three antywyważeniowe pins, which increase the security of the dwelling. An additional advantage is the sealing of the frame and the sash, so that the Bastion model stops cold, noise and dust. Three hinges with a titanium insert can be adjusted in three planes, so the Bastion model can be freely adjusted. They were also provided with a viewfinder and having aluminum overlays and a threshold gasket.
It is possible to use finishing bands.

Additional Information:

-The sash can be made in two colours of veneers and two different designs,
-The Wewnątrzklatkowych Bastion door models feature decorative aluminium inserts.